Ishockey-OS damer

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 22/22, 100% Hemmavinster: 7, 58.3%
Antal Mål: 54, 4.5 mål/match
  Oavgjorda: , 0%
Hemmamål: 31, 2.58 mål/match
  Bortavinster: 5, 41.7%
Bortamål: 23, 1.92 mål/match
Ishockey-OS damer - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada330011-299V V V
2.USA320114-4106F V V
3.Finland31025-9-43V F F
4.Schweiz30033-18-150F F F
Ishockey-OS damer - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Ryssland33009-369V V V
2.Sverige32016-336F V V
3.Tyskland31025-8-33V F F
4.Japan30031-7-60F F F
Ishockey-OS damer - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada22008-26
2.USA220012-16
3.Finland10010-30
4.Schweiz10013-40
Ishockey-OS damer - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Ryssland22006-26
2.Sverige21012-33
3.Tyskland10010-40
4.Japan10010-40
Ishockey-OS damer - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Kanada11003-03
2.USA10012-30
3.Finland21015-63
4.Schweiz20020-140
Ishockey-OS damer - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Ryssland11003-13
2.Sverige11004-03
3.Tyskland21015-43
4.Japan20021-30
Aktuella1X2 
2014-02-08 09:00USA - Finland3 - 1 1.0212.0010.00Odds
2014-02-08 14:00Kanada - Schweiz5 - 0 1.0017.0028.00Odds
2014-02-09 09:00Sverige - Japan1 - 0 1.069.757.50Odds
2014-02-09 14:00Ryssland - Tyskland4 - 1 1.157.004.80Odds
2014-02-10 11:00USA - Schweiz9 - 0 1.0015.0015.00Odds
2014-02-10 16:00Finland - Kanada0 - 3 10.0011.001.02Odds
2014-02-11 11:00Tyskland - Sverige0 - 4 4.3011.504.25Odds
2014-02-11 16:00Ryssland - Japan2 - 1 1.107.506.00Odds
2014-02-12 09:00Schweiz - Finland3 - 4 4.405.501.95Odds
2014-02-12 13:30Kanada - USA3 - 2 2.154.101.62Odds
Spelschema
Formtabell 5 senaste matcher
Ishockey-OS damer - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Kanada330011-299V V V
2.USA320114-4106F V V
3.Finland31025-9-43V F F
4.Schweiz30033-18-150F F F
Ishockey-OS damer - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Ryssland33009-369V V V
2.Sverige32016-336F V V
3.Tyskland31025-8-33V F F
4.Japan30031-7-60F F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
USA4.66671.3333
Kanada3.66670.6667
Ryssland3.00001.0000
Sverige2.00001.0000
Finland1.66673.0000
Tyskland1.66672.6667
Schweiz1.00006.0000
Japan0.33332.3333

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 92%, Under: 8%
Över / Under 2,5Över: 92%, Under: 8%
Över / Under 3,5Över: 75%, Under: 25%
Bonus for new customers only, 18+, Gamble responsibly, read more: www.begambleaware.org