CONCACAF Gold Cup

Ligastatistik
Ligastatus Resultat Mål
Spelade matcher 25/25, 100% Hemmavinster: 6, 33.3%
Antal Mål: 42, 2.33 mål/match
  Oavgjorda: 6, 33.3%
Hemmamål: 22, 1.22 mål/match
  Bortavinster: 6, 33.3%
Bortamål: 20, 1.11 mål/match
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp A
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Costa Rica32105-147V O V
2.Kanada31205-325O O V
3.Honduras30210-1-12O O F
4.Franska Guyana30122-7-51F O F
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp B
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32107-347V V O
2.Panama31115-324V F O
3.Martinique31024-6-23F F V
4.Nicaragua31022-6-43F V F
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp C
TabellTotalt
Pl.Lag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Mexiko32105-147V O V
2.Jamaica31203-125O O V
3.El Salvador31114-404O V F
4.Curaçao30030-6-60F F F
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp A
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Costa Rica21104-14
2.Kanada10100-01
3.Honduras20110-11
4.Franska Guyana10012-40
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp B
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA21104-34
2.Panama21014-23
3.Martinique11002-03
4.Nicaragua10010-30
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp C
TabellHemma
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Mexiko21103-14
2.Jamaica10101-11
3.El Salvador11002-03
4.Curaçao20020-40
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp A
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Costa Rica11001-03
2.Kanada21105-34
3.Honduras10100-01
4.Franska Guyana20110-31
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp B
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.USA11003-03
2.Panama10101-11
3.Martinique20022-60
4.Nicaragua21012-33
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp C
TabellBorta
Pl.Lag MaVOFGM-IMP
1.Mexiko11002-03
2.Jamaica21102-04
3.El Salvador20112-41
4.Curaçao10010-20
Aktuella1X2 
2017-07-15 01:30Costa Rica - Franska Guyana3 - 0 1.257.1118.25Odds
2017-07-15 04:00Kanada - Honduras0 - 0 3.902.652.73Odds
2017-07-15 22:30Panama - Martinique3 - 0 1.952.906.36Odds
2017-07-16 01:05Nicaragua - USA0 - 3 24.318.791.18Odds
2017-07-17 00:05Jamaica - El Salvador1 - 1 2.543.053.40Odds
2017-07-17 02:00Curaçao - Mexiko0 - 2 33.6610.751.16Odds
2017-07-20 00:00Costa Rica - Panama0 - 1 2.773.003.10Odds
2017-07-20 03:00USA - El Salvador2 - 0 1.385.6511.00Odds
2017-07-21 01:30Jamaica - Kanada2 - 1 3.403.002.55Odds
2017-07-21 04:30Mexiko - Honduras1 - 0 1.733.756.55Odds
Spelschema
Senaste1X2 
2017-07-12 01:35Costa Rica - Kanada1 - 1 1.783.705.50Odds
2017-07-12 04:00Honduras - Franska Guyana0 - 0 1.306.1011.00Odds
2017-07-13 00:30Panama - Nicaragua1 - 2 1.295.8515.00Odds
2017-07-13 03:00USA - Martinique3 - 2 1.257.0015.43Odds
2017-07-14 02:00El Salvador - Curaçao2 - 0 2.273.203.75Odds
2017-07-14 04:00Mexiko - Jamaica0 - 0 1.454.608.50Odds
Resultat
Formtabell 5 senaste matcher
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp A
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Costa Rica32105-147V O V
2.Kanada31205-325O O V
3.Honduras30210-1-12O O F
4.Franska Guyana30122-7-51F O F
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp B
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.USA32107-347V V O
2.Panama31115-324V F O
3.Martinique31024-6-23F F V
4.Nicaragua31022-6-43F V F
CONCACAF Gold Cup 2017 - Grupp C
PlLag MaVOFGM-IMMSP 5 senaste
1.Mexiko32105-147V O V
2.Jamaica31203-125O O V
3.El Salvador31114-404O V F
4.Curaçao30030-6-60F F F
Tabell offensivt / defensivt
LagGjorda mål/matchInsläppta mål/match
USA2.33331.0000
Costa Rica1.66670.3333
Kanada1.66671.0000
Mexiko1.66670.3333
Panama1.66671.0000
El Salvador1.33331.3333
Martinique1.33332.0000
Jamaica1.00000.3333
Franska Guyana0.66672.3333
Nicaragua0.66672.0000
Curaçao0.00002.0000
Honduras0.00000.3333

Statistik

Resultat
Hemma Oavgjort Borta
Över / Under 1,5Över: 78%, Under: 22%
Över / Under 2,5Över: 39%, Under: 61%
Över / Under 3,5Över: 17%, Under: 83%
Bonus for new customers only, 18+, Gamble responsibly, read more: www.begambleaware.org